Rezervavimas

Namelio prie ežero rezervavimas: čia galite rezervuoti vieną (ar daugiau) iš 17 renovuotų namelių su patogumais, esančių 10-20 m. nuo ežero kranto. Nameliuose gali apsistoti 4 asmenys, studijoje – iki 6. Iš kiekvieno namelio matomas ežeras. Nameliuose yra 2 miegamieji, virtuvėlė su indais, terasos.

Kaip užsakyti: paspaudę plane namelio numerį galite pasirinkti pageidaujamą atvykimo datą ir pažymėti papildomas paslaugas, kurias norėtumėte užsakyti.
Nameliai užsakomi ir kainos nurodytos 1 savaitės laikotarpiui – nuo pirmadienio iki pirmadienio. Savaitgaliams užsakymai priimami likus 5 ir mažiau dienų iki atvykimo, jei yra laisvų vietų.

Namelių nuomos kainos

Trukmė Laikotarpis Nameliai
1-5 6-14 15 Studija Mūrinis 2 a.
1 savaitė
7 nakv., pirm. – pirm.
2024 04 01 – 2024 06 10
2024 08 19 – 2024 09 30
210 € 270 € 310 € 310 € 410 €
2024 06 10 – 2024 08 19 335 € 415 € 450 € 450 € 560 €

Savaitgalis*
2 nakv., penkt. – sekm.

*Savaitgaliai sezono metu nuo 06 10 iki 8 19 rezervuojami tik tą pačią savaitę, jei yra laisvų namelių.
2024 04 01 – 2024 09 30 176 € 200 € 220 €

 

Mėlyna zona, nameliai Nr. 6-14: nameliuose yra 2 miegamieji, virtuvėlė su indais, terasa. Patogumai: vandentiekis, tualetas. Nameliai atnaujinti 2021. Kaina už keturvietį namelį nuo 270 € savaitei. 

Mėlyna zona, namelis Nr. 15: namelyje yra 3 kambariai: didesnysis miegamasis (dvi atskiros viengulės lovos), mažasis miegamasis (dvigulė lova), erdvi svetainė (dvigulė lova). Svetainėje yra virtuvinė dalis su viryklę ir šaldytuvu. Patogumai: vandentiekis, tualetas. Kaina už namelį nuo 310 € savaitei.

Žalia zona, nameliai Nr. 1-5: nameliuose Nr. 1-3 yra 1 miegamasis ir svetainė, kurioje yra šaldytuvas, kriauklė, virdulys ir indai. Ppatogumais: vandentiekis, tualetas. Nameliuose Nr. 4-5  įrengta atskira virtuvėlė (kaip ir mėlynos zonos nameliuose). Kaina už keturvietį namelį nuo 210 € savaitei.

Studija: yra 6 miegamos vietos: 2 vietos atskirame kambaryje, 4 – bendroje didesnėje studijos erdvėje, kurioje taip pat yra židinys, virtuvinė dalis, išėjimas į terasą. Patogumai: dušas su karštu vandeniu, tualetas. Kaina už studiją 6 asmenims nuo 310 € savaitei.

Mūrinis namas: Siūlome galimybę apsistoti mūriniame name, 2 aukšte. Namas buvo atnaujintas 2021 m. Yra 6 miegamos vietos: 2 vietos atskirame kambaryje, 1 – atskirame kambaryje, iki 3 vietų – erdvioje svetainėje, kurioje yra virtuvė, TV. Patogumai: dušas su karštu vandeniu, tualetas. Kaina už apgyvendinimą mūriniame name nuo 410 € savaitei. PASTABA: apgyvendinimas mūriniame name – pagal užklausimą. Gavę užsakymą, su Jumis susisieksime ir informuosime, ar yra tokia galimybė pageidaujamu laikotarpiu.

Buitis

Kasdieninius buities reikmenis, pvz. muilą, rankšluosčius, tualetinį popierių, šiukšlių maišus ir pan. atsiveža poilsiautojai. Prie namelių yra šašlykinės.  Poilsiavietės teritorijoje papildomai yra įrengtos dušo kabinos, tualetai.

Lieptai

Ant kranto yra įrengti nauji platūs lieptai, kurie skirti naudotis visiems poilsiavietės svečiams. Lieptai yra bendri visiems, nei vienas lieptas nėra priskirtas konkrečiam nameliui.

Poilsiavietėje veikia valčių nuoma.

Atvykimas/Išvykimas

Savaitinis apgyvendinimas: atvikymas pirmadienį nuo 15 val., išvykimas kitą pirmadienį iki 11 val.

Savaitgalio apgyvendinimas: atvykimas penktadienį nuo 15 val., išvykimas sekmadienį iki 18 val.

Papildomi mokesčiai

SVARBU: Namelio nuomos kaina tokia pati, jei poilsiauja mažiau nei 4 asmenys.

Jei namelyje apsistoja daugiau nei 4 asm., mokestis už kiekvieną papildomą vyresnį nei 13 m. poilsiautoją yra 50 € savaitei arba 20 € savaitgaliui.

Mokestis mokamas iš anksto užsakant namelį. Užsakymo metu prie pastabų prašome nurodyti asmenų skaičių, jei jų bus daugiau nei 4. Gavę užsakymą, pakoreguosime galutinę kainą ir pakartotinai atsiųsime patvirtinimą.

Jei į poilsiavietę atvyksta daugiau asmenų, nei buvo nurodyta užsakyme, įmoka už papildomus asmenis sumokama administratoriui.

Atvykus į poilsiavietę paliekamas 50 € švaros užstatas už namelį, kuris yra grąžinamas išvykstant jei namelis pailiktas tinkamai išvalytas.

Keturkojai augintiniai: šunis galima atsivežti tik gavus poilsiavietės administracijos sutikimą ir susipažinus su šunų laikymo taisyklėmis. Priemoka už gyvūną – 10 €.

Apmokėjimas

Užsakymas apmokamas iš anksto internetu. Jei užsakymo metu mokėtas avansas, likusi sumos dalis apmokama internetu likus ne mažiau kaip 21 dienai iki atvykimo.

Užsakymo atšaukimo sąlygos:
 – Atšaukiant užsakymą likus 21 ir daugiau dienų iki atvykimo, atšaukimo mokestis netaikomas.
– Atšaukiant užsakymą iki atvykimo likus mažiau nei 21 dienai, taikomas 100 € atšaukimo mokestis.

Paslaugų suteikimo tvarka:
Apgyvendinimo paslaugos suteikiamos pagal išankstinę rezervaciją internetu ir per 3 d. sumokėjus sutartos paslaugų sumos rezervacijos mokestį internetu (Paysera), gavėjas UAB „Sartų poilsiavietė“.

Paslaugų suteikimo tvarka keičiama šalių susitarimu jo sąlygas aprašant patvarioje laikmenoje (el. paštu). Užsakovas turi teisę atsisakyti sutarto apgyvendinimo paslaugų pirkimo ir nepervesti išankstinio rezervacijos mokesčio per nustatytą 3 dienų terminą atlikus užsakymą.

Savaitgaliai

Sezono metu savaitgalius ir trumpesnės nei savaitės trukmės apgyvendinimą galima rezervuoti likus ne daugiau penkioms dienoms iki atvykimo, jei tuo metu yra laisvų vietų. Gegužės ir rugsėjo mėn. savaitgalius galima užsakyti iš anksto. Patvirtinami tik iš anksto pilnai apmokėti užsakymai.

Papildomos paslaugos

Patalynę (užvalkalus, paklodę) galima atsivežti patiems arba užsisakyti poilsiavietėje – kaina 5 € už komplektą asmeniui/savaitei. Prašome nurodyti reikalingą patalynės komplektų kiekį prie užsakymo.

Valčių nuoma (nuomos kaina 1 dienai – 8 €; 1 savaitei – 40 €).  plačiau

Maistas – yra galimybė užsisakyti maisto su pristatymu (teirautis atvykus į poilsiavietę).

Geriausios kainos garantija!

Užsisakiusiems iš anksto ir pilnai apmokėjusiems užsakymą įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu sezono metu būtų siūloma pigiau.

El. paštas pasiteiravimui dėl rezervavimo ir apmokėjimo: info@poilsisprieezero.lt

Tel. pasiteiravimui apie poilsiavietės inventorių: +370 623 70202 (balandžio – rugsėjo mėn.)