Rezervavimas

Namelio prie ežero rezervavimas: čia galite rezervuoti vieną (ar daugiau) iš 17 renovuotų namelių su patogumais, esančių 10-20 m. nuo ežero kranto. Nameliuose gali apsistoti 4 asmenys, studijoje – iki 6. Iš kiekvieno namelio matomas ežeras. Nameliuose yra 2 miegamieji, virtuvėlė su indais, terasos,  Kasdieninius buities reikmenis, pvz. muilą, rankšluosčius, tualetinį popierių, šiukšlių maišus ir pan. atsiveža poilsiautojai. Poilsiavietės teritorijoje yra įrengtos dušo kabinos, tualetai.

Lieptai. Ant kranto yra įrengti nauji platūs lieptai, kurie skirti naudotis visiems poilsiavietės svečiams. Lieptai yra bendri visiems, nei vienas lieptas nėra priskirtas konkrečiam nameliui.

Kaip užsakyti: paspaudę plane namelio numerį galite pasirinkti pageidaujamą atvykimo datą ir pažymėti papildomas paslaugas, kurias norėtumėte užsakyti.
Nameliai užsakomi ir kainos nurodytos 1 savaitės laikotarpiui – nuo pirmadienio iki pirmadienio. Savaitgaliams užsakymai priimami likus 5 ir mažiau dienų iki atvykimo, jei yra laisvų vietų.


Keturviečių namelių, studijos 6 asm., mūrinio namo nuomos kainos

  Žalia zona, 1-3 ir 4,5* nameliai
kaina už keturvietį namelį *atskira virtuvė
Mėlyna zona, 6-14 nameliai ir 15* namelis
kaina už keturvietį namelį
Studija iki 6 asm. Mūrinis namas, 2 aukštas
1 savaitė (7 nakv., nuo pirmadienio iki pirmadienio)
2023-05-15 — 2023-06-12
2023-08-21 — 2023-09-04
210 € 270 €
*310 €
310 € 410 €
1 savaitė (7 nakv., nuo pirmadienio iki pirmadienio)
2022-06-12 — 2022-08-21
305 € 380 €
*410 €
410 € 510 €

Savaitgalis (3 dienoms, 2 nakvynėms), penkt. – sekm.

176 €

200 €
*220 €

 

Mėlyna zona/ (nameliai Nr. 6-14): nameliuose yra 2 miegamieji, virtuvėlė su indais, terasos. Visi nameliai su patogumais (vandentiekis, tualetas). Kaina už keturvietį namelį nuo 270 € savaitei. Nameliai atnaujinti 2021. 

Namelis Nr. 15: namelyje yra 3 kambariai: didesnysis miegamasis (dvi atskiros viengulės lovos), mažasis miegamasis (dvigulė lova), erdvi svetainė (dvigulė lova). Svetainėje yra virtuvinė dalis – viryklė, šaldytuvas. Su patogumais (vandentiekis, tualetas). Kaina už namelį nuo 310 € savaitei.

Žalia zona (nameliai Nr. 1-5): Nameliuose Nr. 1-3 išdėstymas: 1 miegamasis ir svetainė, kurioje yra šaldytuvas, kriauklė, virdulys ir indai (4 miegamos vietos, be atskiros virtuvėlės). Su patogumais (vandentiekis, tualetas).  Nameliai Nr. 4-5 skiriasi tuo, kad juose virtuvėlė įrengta atskirai (kaip ir Mėlynos zonos nameliuose). Kaina už keturvietį namelį nuo 210 € savaitei.

Studija: Studijoje yra 6 miegamos vietos: 2 vietos atskirame kambaryje, 4 – bendroje didesnėje studijos erdvėje, kurioje taip pat yra židinys, virtuvinė dalis, išėjimas į terasą. Visi patogumai (dušas su karštu vandeniu, tualetas). Kaina už studiją 6 asmenims nuo 310 € savaitei.

Mūrinis namas/Atnaujinta 2021: Siūlome galimybę apsistoti mūriniame name, 2 aukšte. Name yra 6 miegamos vietos: 2 vietos atskirame kambaryje, 1 – atskirame kambaryje, iki 3 vietų – erdvioje svetainėje, kurioje yra virtuvė, TV. Visi patogumai (dušas su karštu vandeniu, tualetas). Kaina už apgyvendinimą mūriniame name nuo 410 € savaitei. PASTABA: apgyvendinimas mūriniame name – pagal užklausimą. Gavę užsakymą, su Jumis susisieksime ir informuosime, ar yra tokia galimybė pageidaujamu laikotarpiu.

Buitis. Kasdieninius buities reikmenis, pvz. muilą, rankšluosčius, tualetinį popierių, šiukšlių maišus ir pan. atsiveža poilsiautojai.

Lieptai. Ant kranto yra įrengti nauji platūs lieptai, kurie skirti naudotis visiems poilsiavietės svečiams. Lieptai yra bendri visiems, nei vienas lieptas nėra priskirtas konkrečiam nameliui.

Poilsiavietėje veikia valčių nuoma. Prie namelių yra šašlykinės.

Atvykimas/Išvykimas. Apgyvendinimas užsakomas 1 savaitei (nuo pirmadienio 15 val. iki kito pirmadienio 11 val.) arba, jei yra laisvų vietų, savaitgaliui (nuo penktadienio 15 val. iki sekmadienio 18 val.).

SVARBU: Namelio nuomos kaina tokia pati, jei poilsiauja mažiau nei 4 asmenys. Papildomas mokestis taikomas, jei namelyje apsistoja daugiau nei 4 asmenys:

50 Eur už kiekvieną asmenį  nuo 13 metų / savaitei.

20 Eur už kiekvieną asmenį  nuo 13 metų / savaitgaliui.

Mokestis mokamas iš anksto užsakant namelį. Užsakymo metu prie pastabų prašome nurodyti asmenų skaičių, jei jų bus daugiau nei 4. Gavę užsakymą, pakoreguosime galutinę kainą ir pakartotinai atsiųsime patvirtinimą.

Jei į poilsiavietę atvyksta daugiau asmenų, nei buvo nurodyta užsakyme, įmoka už papildomus asmenis sumokama administratoriui.

Atvykus į poilsiavietę paliekamas 50 € užstatas už namelį (jei namelis išvalytas tinkamai, sumokėtas užstatas yra grąžinamas išvykstant).

 

Keturkojai augintiniai: šunis galima atsivežti tik gavus poilsiavietės administracijos sutikimą ir susipažinus su šunų laikymo taisyklėmis. Priemoka už gyvūną — 10 €.

Apmokėjimas

Užsakymas apmokamas iš anksto internetu. Jei užsakymo metu mokėtas avansas, likusi sumos dalis apmokama internetu likus ne mažiau kaip 21 dienai iki atvykimo.

Užsakymo atšaukimo sąlygos:
 – Atšaukiant užsakymą likus 21 ir daugiau dienų iki atvykimo, atšaukimo mokestis netaikomas.
– Atšaukiant užsakymą iki atvykimo likus mažiau nei 21 dienai, taikomas 100 € atšaukimo mokestis.

Paslaugų suteikimo tvarka:
Apgyvendinimo paslaugos suteikiamos pagal išankstinę rezervaciją internetu ir per 3 d. sumokėjus sutartos paslaugų sumos rezervacijos mokestį internetu (Paysera), gavėjas UAB „Sartų poilsiavietė“.

Paslaugų suteikimo tvarka keičiama šalių susitarimu jo sąlygas aprašant patvarioje laikmenoje (el. paštu). Užsakovas turi teisę atsisakyti sutarto apgyvendinimo paslaugų pirkimo ir nepervesti išankstinio rezervacijos mokesčio per nustatytą 3 dienų terminą atlikus užsakymą.

Savaitgaliai

Sezono metu savaitgalius ir trumpesnės nei savaitės trukmės apgyvendinimą galima rezervuoti likus ne daugiau penkioms dienoms iki atvykimo, jei tuo metu yra laisvų vietų. Gegužės ir rugsėjo mėn. savaitgalius galima užsakyti iš anksto. Patvirtinami tik iš anksto pilnai apmokėti užsakymai.

Papildomos paslaugos

Patalynę (užvalkalus, paklodę) galima atsivežti patiems arba užsisakyti poilsiavietėje — kaina 5 € už komplektą asmeniui/savaitei. Prašome nurodyti reikalingą patalynės komplektų kiekį prie užsakymo.

Valčių nuoma (nuomos kaina 1 dienai – 8 €; 1 savaitei – 40 €).  plačiau

Maistas – yra galimybė užsisakyti maisto su pristatymu (teirautis atvykus į poilsiavietę).

Geriausios kainos garantija!

Užsisakiusiems iš anksto ir pilnai apmokėjusiems užsakymą įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu sezono metu būtų siūloma pigiau.

Tel. pasiteiravimui apie poilsiavietės inventorių: (+370) 623 70202.

Tel. pasiteiravimui rezervavimo, apmokėjimo klausimais: (+370) 694 41679.