Rezervavimas

Rezervavimas 2019 m. sezonui dar neprasidėjo. Prašome grįžti vėliau.

Namelio prie ežero rezervavimas: čia galite rezervuoti vieną (ar daugiau) iš 16 renovuotų namelių su patogumais, esančių 10-20 m. nuo ežero kranto. Nameliuose gali apsistoti 4 asmenys, studijoje – iki 6. Iš kiekvieno namelio matomas ežeras. Nameliuose yra 2 miegamieji, virtuvėlė su indais, terasos. Poilsiavietės teritorijoje yra įrengtos dušo kabinos, tualetai.

2018 metų naujiena – nuo šiol visuose nameliuose atnaujinti baldai bei komfortabilios lovos!

Kaip užsakyti: paspaudę plane namelio numerį galite pasirinkti pageidaujamą atvykimo datą ir pažymėti papildomas paslaugas, kurias norėtumėte užsakyti.
Nameliai užsakomi ir kainos nurodytos 1 savaitės laikotarpiui – nuo pirmadienio iki pirmadienio. Savaitgaliams užsakymai priimami likus 5 ir mažiau dienų iki atvykimo, jei yra laisvų vietų.


Keturviečių namelių, studijos 6 asm., mūrinio namo nuomos kainos

Žalia zona, 1-3 nameliai
kaina už keturvietį namelį
Mėlyna zona, 4-14 nameliai ir 15* namelis
kaina už keturvietį namelį
Studija 6 asm. NAUJIENA!
Mūrinis namas virš pirties
1 savaitė (7 nakv., nuo pirmadienio iki pirmadienio)
2019-04-29 — 2019-06-17
2019-08-26 — 2019-10-21
140 € 179 €
*205 €
219 € 269 €
1 savaitė (7 nakv., nuo pirmadienio iki pirmadienio)
2019-06-17 — 2019-08-26
215 € 263 €
*288 €
319 € 349 €
Savaitgalis (3 dienoms, 2 nakvynėms), penkt. – sekm. 112 € 140 €
*149 €

Mėlyna zona (nameliai Nr. 4-14): nameliuose yra 2 miegamieji, virtuvėlė su indais, terasos. Visi nameliai su patogumais (vandentiekis, tualetas). Kaina už keturvietį namelį nuo 179 € savaitei.
Namelis Nr. 15: namelyje yra 3 kambariai (miegamos vietos: 3 sofos-lovos ir 2 vienvietės lovos). Virtuvinė dalis yra viename iš kambarių. Su patogumais (vandentiekis, tualetas). Kaina už namelį nuo 205 € savaitei.

Žalia zona (nameliai Nr. 1, 2, 3): 1 miegamasis ir svetainė, kurioje yra šaldytuvas, kriauklė, virdulys ir indai (4 miegamos vietos, be atskiros virtuvėlės). Su patogumais (vandentiekis, tualetas). Kaina už keturvietį namelį nuo 140 € savaitei.

Studija 6: Studijoje yra 6 miegamos vietos: 2 vietos atskirame kambaryje, 4 – bendroje didesnėje studijos erdvėje, kurioje taip pat yra židinys, virtuvinė dalis, išėjimas į terasą. Visi patogumai (dušas su karštu vandeniu, tualetas). Kaina už studiją 6 asmenims nuo 209 € savaitei.

Mūrinis namas: Siūlome galimybę apsistoti mūriniame name virš pirties. Name yra 6 miegamos vietos: 2 vietos atskirame kambaryje, 1 – atskirame kambaryje, iki 3 vietų – erdvioje svetainėje, kurioje yra virtuvė, TV. Visi patogumai (dušas su karštu vandeniu, tualetas). Kaina už apgyvendinimą mūriniame name nuo 269 € savaitei. PASTABA: apgyvendinimas mūriniame name – pagal užklausimą. Gavę užsakymą, su Jumis susisieksime ir informuosime, ar yra tokia galimybė pageidaujamu laikotarpiu.

Lieptai. Ant kranto yra įrengti nauji platūs lieptai, kurie skirti naudotis visiems poilsiavietės svečiams. Nei vienas lieptas nėra priskirtas konkrečiam nameliui.

Poilsiavietėje yra pirtis, veikia baidarių, valčių bei dviračių nuoma. Prie namelių yra šašlykinės.

Atvykimas/Išvykimas. Apgyvendinimas užsakomas 1 savaitei (nuo pirmadienio 15 val. iki kito pirmadienio 11 val.) arba, jei yra laisvų vietų, savaitgaliui (nuo penktadienio 15 val. iki sekmadienio 18 val.).

Namelio nuomos kaina nekinta, jei poilsiauja mažiau nei 4 asmenys. Jei savaitei namelyje apsistoja daugiau nei 4 asmenys, už kiekvieną papildomą asmenį taikomas 35 € mokestis. Savaitgaliais 20 € / 1 asm. Mokestis mokamas iš anksto užsakant namelį.

Apie tai, ar užsakymas patvirtintas, informuosime Jus elektroniniu paštu.

Atvykus į poilsiavietę paliekamas 25 € užstatas už namelį (išvykstant užstatas grąžinamas).

Galutinis namelio valymo mokestis – 25 €. Jei namelis išvalytas tinkamai, sumokėtas užstatas yra grąžinamas.

Apmokėjimas

Užsakymas apmokamas iš anksto internetu. Jei užsakymo metu mokėtas avansas, likusi sumos dalis apmokama internetu likus ne mažiau kaip 7 dienoms iki atvykimo.

Savaitgaliai

Savaitgalius ir trumpesnės nei savaitės trukmės apgyvendinimą galima rezervuoti likus ne daugiau penkioms dienoms iki atvykimo, jei tuo metu yra laisvų vietų. Patvirtinami tik iš anksto pilnai apmokėti užsakymai.

Papildomos paslaugos

Patalynę (užvalkalus, paklodę) galima atsivežti patiems arba užsisakyti poilsiavietėje — kaina 5 € už komplektą asmeniui/savaitei. Prašome nurodyti reikalingą patalynės komplektų kiekį prie užsakymo.

Valčių, baidarių (nuomos kaina 1 dienai – 8 €; 1 savaitei – 40 €), dviračių nuoma: pageidaujamą nuomoti inventorių ir kiekį nurodykite prie užsakymo. plačiau

Geriausios kainos garantija!

Užsisakiusiems iš anksto ir pilnai apmokėjusiems užsakymą įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu sezono metu būtų siūloma pigiau. Tel. pasiteiravimui: (+370) 623 70202.

Pastaba: šunis galima atsivežti tik gavus poilsiavietės administracijos sutikimą ir susipažinus su šunų laikymo taisyklėmis. Priemoka už gyvūną — 10 €.